Julianna_200px

Największe z naszych dotychczasowych przedsięwzięć weszło w kluczową fazę. Jeżeli powiedzie się kampania crowdfundingowa, to wydamy ebook, jakiego jeszcze nie było w Polsce. Dowiecie się z niego jak działają gry, ale nie jako programy komputerowe, tylko jako gry właśnie. Chciałbym, żeby lektura była równie przystępna co mój niezbędnik sprzed kilku lat, ale znacznie dogłębniejsza: uczciwe 400 stron fachowej wiedzy rozpisanej na czytelne przykłady.

Crowdfunding jest wysiłkiem zbiorowym. Liczę na Twoją pomoc:

  • Dołącz do grona wspierających. Minimalna wpłata to 1zł. Sam fakt, że nas wspierasz pomaga nam, ponieważ ośmiela inne osoby. Liczba osób wspierających jest równie ważna co zebrana suma.
  • Wesprzyj nas od razu. Sprawdzona zasada crowdfundingu mówi, że kampanie, które zbierają 20% w ciągu pierwszych trzech dni, odnoszą sukces. Pomóż nam stworzyć masę krytyczną.
  • Znajomych możesz kierować od razu na stronę kampanii.

  • Powiedz o książce znajomym lub udostępnij film promocyjny. Dzięki Twoim dwóm kliknięciom dowie się o nas sto-dwieście nowych osób, a ci, którzy nas już znają, dowiedzą się o kampanii. Potencjalnych czytelników jest kilkadziesiąt tysięcy, ale są bardzo rozproszeni, dlatego im więcej udostępnień, tym lepiej (sto powinno wystarczyć).

Nasza kampania nie jest zbiórką dobroczynną. W jej ramach możesz między innymi po prostu kupić ebook. Cena „crowdfundingowa” jest oczywiście niższa od „sklepowej”.

Pierwsza i druga i trzecia część książki są już dostępne – bez opłat.